czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólPijany wjechał w witrynę salonu kosmetycznego

Pijany wjechał w witrynę salonu kosmetycznego

Nawet 2 lata więzienia grożą kierowcy Opla, który 30 lipca będąc pod wpływem alkoholu wjechał w witrynę salonu kosmetycznego w Nowej Soli.

Do zdarzenia drogowym doszło na ulicy Waryńskiego w Nowej Soli. Mężczyzna kierujący Oplem wjechał w witrynę salonu kosmetycznego i uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci rozpytali świadków i okolicznych mieszkańców, którzy pomogli dotrzeć do kierującego. Okazało się, że uciekł, ponieważ był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo narażał życie swojego kolegi, którego przewoził wiedząc, że jest nietrzeźwy.

Fot. Lubuska Policja

Obaj mężczyźni uciekli z miejsca zdarzenia, lecz po krótkiej chwili byli już w rękach Policji. Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. 25-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed Sądem. Grozi mu wysoka kara grzywny oraz do 2 lat pozbawienia wolności.

W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Nie bądźmy obojętni widząc nietrzeźwego kierowcę. Prawidłowa reakcja na takie zdarzenie może zapobiec tragedii.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
bezchmurnie
17.2 ° C
17.2 °
15.5 °
86 %
2.3kmh
2 %
czw.
27 °
pt.
29 °
sob.
30 °
niedz.
31 °
pon.
24 °

NAJPOPULARNIEJSZE