czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólPodróż zakończył na torach

Podróż zakończył na torach

Nieodpowiedzialny 17-latek bez uprawnień kierując osobowa hondą stracił panowanie nad autem, uderzył w nasyp ziemny i zatrzymał się w poprzek torowiska.

Do niecodziennej interwencji doszło w miniony weekend. Dyżurny nowosolskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że samochód osobowy utknął na przejeździe kolejowym w Nowej Soli. Po dotarciu na miejsce interwencji policjanci zastali osobową hondę usytuowaną w poprzek torowiska. Funkcjonariusze natychmiast poinformowali służby kolejowe, aby wstrzymali ruch pociągów na trasie. Okazał się, że autem kierował 17-letni mieszkaniec powiatu nowosolskiego, który nie posiadał uprawnień do kierowania.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia kierującemu nic się nie stało i o własnych siłach wyszedł z samochodu. 17-latek za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz brak uprawnień do kierowania pojazdami odpowie przed sądem.

Policjanci apelują o ostrożność, każde nieodpowiedzialne zachowanie za kierownicą może nieść za sobą poważne konsekwencje, a nawet doprowadzić do tragedii.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie małe
19.4 ° C
19.4 °
18.9 °
77 %
2.3kmh
50 %
czw.
27 °
pt.
29 °
sob.
30 °
niedz.
31 °
pon.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE