środa, 8 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Zdjęcia gorzowian na wystawie w parku

Zdjęcia gorzowian na wystawie w parku

Specjalna wystawa stworzona z albumów mieszkańców Gorzowa pokazuje jak wyglądał Park Wiosny Ludów nawet pięćdziesiąt lat temu. Fotografie można oglądać do końca sierpnia w parku sąsiadującym z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Gorzowie.

Wystawa została stworzona ze zdjęć, które wykonali sami mieszkańcy. Chętni mogli przysyłać swoje fotografie, a teraz może je podziwiać każdy chętny.

– Współtworzona z mieszkańcami wystawa pokazuje jak wyglądał park Wiosny Ludów trzydzieści, czterdzieści, pięćdziesiąt lat temu. W rodzinnych albumach gorzowian uwiecznione zostało pływanie kajakiem po parkowym stawie, jazda na łyżwach, spotkania z przyjaciółmi, czy karmienie kaczek – informuje Anna Pękalska z Biura Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji.

Wystawa znajduje się w przestrzeni łączącej nowy gmach biblioteki ze znajdującą się obok Willą Lehmanna. Można ją oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00 oraz w każdą niedzielę sierpnia w godzinach od 12:00 do 17:00. W tym czasie można też zwiedzać samą willę, a tam masa ciekawostek, między innymi Sala Papuszy, gabinet Christy Wolf czy Galeria Sztuki Regionalnej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
7 %
śr.
2 °
czw.
3 °
pt.
2 °
sob.
7 °
niedz.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE