poniedziałek, 26 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólPolicjanci na podium w Regatach Smoczych Łodzi

Policjanci na podium w Regatach Smoczych Łodzi

Mundurowi postanowili spróbować swoich sił w wioślarstwie. W miniony weekend wystartowali w XIII Regatach Smoczych Łodzi i swój debiut zakończyli miejscem na podium.

Od kilku lat Regaty to stały punkt programu obchodów nowosolskiego Święta Solan. Podobnie było w tym roku, Od kilku lat Regaty to stały punkt programu obchodów nowosolskiego Święta Solan, zawody odbyły się 5 czerwca na nowosolskiej przystani kajakowej w kanale portowym. Startowało 10 drużyn reprezentujących instytucje i firmy z powiatu nowosolskiego. Wśród startujących nie zabrakło także drużyny reprezentującej Komendę Powiatową Policji w Nowej Soli.

Pomimo tego, iż funkcjonariusze pierwszy raz mieli okazję uczestniczyć w takich regatach uplasowali się na podium i zajęli trzecie miejsce. Podczas trwania całej imprezy była zdrowa, sportowa rywalizacja i świetna zabawa. Zorganizowane regaty to nie tylko rywalizacja na wodzie, ale również okazja do spotkania się w gronie wraz z rodzinami i dziećmi, które wspierały zawodników przez cały czas trwania wyścigów. Zwycięzcy regat otrzymali puchary, dyplomy i pamiątkowe koszulki. Policjanci już dziś zapowiedzieli swój udział w kolejnych regatach w przyszłym roku.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie małe
-2.1 ° C
0 °
-2.1 °
92 %
2.4kmh
29 %
pon.
12 °
wt.
11 °
śr.
9 °
czw.
13 °
pt.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE