sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościNowa SólPolicjanci pomagają Mai

Policjanci pomagają Mai

Funkcjonariusze chcą pomóc 2-latce, której serduszko wymaga pilnej, bardzo kosztownej operacji. Mundurowi zorganizowali zbiórkę nakrętek oraz przedmiotów wystawianych na licytację.

Nowosolscy policjanci kolejny raz wykazali się wspaniałą inicjatywą i wraz z wolontariuszką Eweliną Wawrzyńczyk zorganizowali zbiórkę nakrętek oraz fantów na licytację (zabawki, odzież, przedmioty gospodarstwa domowego). W czwartek, 13 stycznia mundurowi wszystkie zebrane rzeczy przewieźli do mamy chorej dziewczynki, która wystawi je na licytację internetową, a zebrane pieniążki przekaże na leczenie.

O dwuletniej Mai pisaliśmy kilka dni temu za sprawą Burmistrza Bytomia Odrzańskiego, który wszedł w garniturze do lodowatej Odry, aby zebrać więcej pieniędzy – https://wlubuskie.pl/wiadomosci/nowa-sol/burmistrz-bytomia-odrzanskiego-wszedl-w-garniturze-do-odry/.

Przedmioty oraz nakrętki nadal można przynosić do Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli (najlepiej w godzinach 7.00 – 14.00 od poniedziałku do piątku). Kontakt: młodszy aspirant Justyna Sęczkowska – telefon: 690 106 192.

fot. Lubuska Policja


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie duże
-0.1 ° C
0.5 °
-0.5 °
83 %
2.8kmh
100 %
sob.
1 °
niedz.
-1 °
pon.
-1 °
wt.
-1 °
śr.
-4 °

NAJPOPULARNIEJSZE