czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościNowa SólPościg za piratem drogowym

Pościg za piratem drogowym

Mężczyzna w czasie ucieczki doprowadził do kolizji z radiowozem, 21-latek kierował będąc pod wpływem narkotyków.

Policjanci patrolując ulice powiatu, zauważyli kierującego jednośladem, który jechał całą szerokością jezdni. Funkcjonariusze włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, aby zatrzymać go do kontroli drogowej. Kierowca widząc radiowóz przyspieszył i zaczął uciekać. Jechał z nadmierną prędkością i nie respektował przepisów ruchu drogowego.

Mężczyzna w czasie ucieczki doprowadził do kolizji z radiowozem. Brawurowa jazda uciekiniera zakończyła się po kilkunastu kilometrach. Zdecydowane i profesjonalne działania nowosolskich policjantów doprowadziły do zatrzymania skrajnie nieodpowiedzialnego kierującego. Mieszkaniec gminy Nowe Miasteczko został zatrzymany i przewieziony do nowosolskiej komendy.

Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień oraz był pod wpływem narkotyków. Chcąc uniknąć kontroli próbował uciekać, łamiąc przy tym szereg przepisów i stwarzając ogromne niebezpieczeństwo w ruchu drogowym. Mężczyzna przyznał się do winy, teraz czeka go surowa kara, kodeks karny za popełnione przestępstwa przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie duże
7 ° C
8.3 °
5.9 °
88 %
3kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
13 °
sob.
9 °
niedz.
8 °
pon.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE