czwartek, 23 marca, 2023
Strona głównaWiadomościNowa SólRegaty Smoczych Łodzi - ruszyły zapisy

Regaty Smoczych Łodzi – ruszyły zapisy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Soli organizuje XIII edycją Regat Smoczych Łodzi o Puchar Prezydenta Miasta Nowa Sól.

Regaty Smoczych Łodzi w Nowej Soli po raz pierwszy odbyły się w 2007 roku wpisując się na stałe do kalendarza nowosolskich imprez. Od kilku lat Regaty to stały punkt programu obchodów nowosolskiego Święta Solan. Tegoroczna edycja odbędzie się 5 czerwca.

Osady mogą zgłaszać chęć udziału w zwodach do dnia 29 kwietnia. Zgłoszenie należy dostarczyć na Przystań Kajakową lub na adres e-mailowy marina@vp.pl. Wpisowe wynosi 300 zł od osady. Na każdego z uczestników rywalizacji czekać będzie ciepły posiłek.

Każdy z zespołów będzie mógł wykonać dwa treningi, które planowane są na maj i czerwiec. Warunkiem dopuszczenia załogi do startu jest odbycie przed zawodami co najmniej jednego treningu na wodzie.

Drużyna startująca powinna składać się z 14-20 osób wiosłujących + bębniarz.
razem maksymalnie 21 osób. Sternika zapewnia organizator zawodów. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 200 m. Zapisać może się tylko 14 osad – decyduje kolejność zgłoszeń.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie duże
12.8 ° C
13.4 °
7.9 °
75 %
3.5kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
16 °
sob.
11 °
niedz.
11 °
pon.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE