poniedziałek, 27 marca, 2023
Strona głównaWiadomościNowa SólRemont na ul. Dąbrowskiego

Remont na ul. Dąbrowskiego

Trwają prace związane z przebudową dróg gminnych w ciągu ulic Wyspiańskiego, Dąbrowskiego i Drzymały w Nowej Soli.

Przedmiotem zadania jest przebudowa dróg w ciągu ulic: Wyspiańskiego, Dąbrowskiego i Drzymały w Nowej Soli. Zadanie pierwsze obejmuje m.in. przebudowę jezdni, chodników, zjazdów, budowę miejsc postojowych w ciągu ulic, wyniesionego przejścia dla pieszych oraz budowę oświetlenia ulicznego.

W ramach prowadzanych robót wykonana zostanie także przebudowa ul. Wyspiańskiego od istniejącego skrzyżowania z ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Hutniczą. Przebudowa ul. Drzymały od skrzyżowania z ul. Wyspiańskiego do skrzyżowania z ul. Szkolną oraz przebudowa ul. Dąbrowskiego do skrzyżowania z ul. Szarych Szeregów.

Zadanie drugie obejmuje m.in. ułożenie nawierzchni i krawężnika na ul. Wyspiańskiego przebudowę jezdni w pełnym zakresie na ul. Dąbrowskiego oraz likwidację kolizji istniejącej linii energetycznej na ul. Drzymały. Na ulicy Wyspiańskiego powstanie nawierzchnia jezdni z betonu asfaltowego. Na ulicy Dąbrowskiego natomiast nawierzchnia jezdni z istniejącego brukowca kamiennego (zostanie przełożona. Inwestycja warta prawie 5 mln zł zostanie wykonana przez kożuchowskie przedsiębiorstwo.

fot. UM Nowa Sól


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie duże
5.9 ° C
7.2 °
5 °
55 %
6.2kmh
98 %
pon.
5 °
wt.
6 °
śr.
7 °
czw.
18 °
pt.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE