piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólRok temu doszło do tragedii. Jest wyrok

Rok temu doszło do tragedii. Jest wyrok

Rok temu w wypadku niedaleko Nowej Soli, w którym zderzyły się dwa samochody osobowe rannych zostało sześć osób, w tym 8-miesieczne dziecko, które niestety zmarło w szpitalu. Sprawca usłyszał wyrok.

Do zdarzenia doszło dokładnie rok temu – 17 października 2021 roku na skrzyżowaniu drogi 333 z drogą wojewódzką nr 283. Jak ustaliła prokuratura, kierowca skody nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, nie zatrzymał się na znaku „stop”, w wyniku czego zderzył się z osobowym audi, które przemieszczało się zgodnie z przepisami. Podróżowały nim cztery osoby – 8-miesięczna dziewczynka, jej rodzice i znajomy rodziny.

Niestety obrażenia dziecka doznane w wypadku były zbyt poważne. Niemowlę zmarło w szpitalu w Zielonej Górze. W sprawie przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów oraz przesłuchano pasażera skody.

Sprawca, któremu groziła kara do 8 lat pozbawienia wolności usłyszał wyrok. 68-letni mężczyzna został skazany na 2 lata pozbawienia wolności i 15-letni zakaz prowadzenia pojazdów. Ma także zapłacić odszkodowanie rodzicom dziecka. Wyrok nie jest prawomocny.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie umiarkowane
28 ° C
30 °
27.9 °
43 %
4.4kmh
74 %
pt.
32 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
26 °

NAJPOPULARNIEJSZE