wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólSkuteczny pościg za piratem drogowym

Skuteczny pościg za piratem drogowym

Nowosolscy policjanci w pościgu zatrzymali 33-latka, który przewoził narkotyki i posiał zakaz kierowania.

Nowosolscy policjanci w pościgu zatrzymali kierującego, który chcąc uniknąć kontroli próbował uciekać, łamiąc przy tym szereg przepisów i stwarzając bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym. Swoją szaleńczą jazdą o mało nie doprowadził do tragedii. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna posiada zakaz kierowania pojazdami i przewoził narkotyki.

Mężczyzna w czasie ucieczki próbował staranować policyjny radiowóz. Brawurowa jazda uciekiniera zakończyła się po kilkunastu kilometrach. Warto zaznaczyć, że istotna przy zatrzymaniu pirata drogowego okazała się pomoc innego kierowcy, który pomógł zablokować jego pojazd.

Mieszkaniec gminy Nowe Miasteczko za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, niedostosowanie się do zakazu prowadzenia pojazdów, spowodowanie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym oraz szereg popełnionych wykroczeń drogowych odpowie przed sądem. Mężczyzna przyznał się do wszystkich zarzutów. Na wniosek śledczych i prokuratora, sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Kodeks karny za popełnione przestępstwa przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
pochmurnie
5.5 ° C
8.3 °
5 °
84 %
9.2kmh
21 %
wt.
11 °
śr.
11 °
czw.
11 °
pt.
9 °
sob.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE