niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólSolanin coraz bliżej - zostań wolontariuszem

Solanin coraz bliżej – zostań wolontariuszem

Nowosolski przegląd filmów światowego kina oraz konkurs filmów niezależnych w tym roku odbędzie się w dniach 24-28 sierpnia.

Solanin Film Festiwal powstał w 2009 roku z pasji, zaangażowania i wiary w moc kina. Przez te lata wyrobił sobie markę ogólnopolską i międzynarodową. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych imprez województwa lubuskiego.

Wśród 29 pozycji znajdziecie zarówno błyskotliwe animacje, bawiące się formą dokumenty, jak i bezkompromisowe fabuły. Wszystkie z nich są pełne postaci, które podejmują trudne decyzje i starają się radzić sobie z otaczającym światem. Mamy nadzieję, że zainspirują do tego również Was. – czytamy na stronie Festiwalu.

W tegorocznym konkursie 29 obrazów powalczy o nagrody i statuetki nowosolskiego superbohatera w ramach następujących konkursów:

  • Konkurs Niezależny
  • Konkurs Animacji
  • Konkurs Offowy – Dokument
  • Konkurs Offowy – Fabuła
Plakat tegorocznej edycji festiwalu

Aktualnie można włączyć się w pracy przy Festiwalu jako wolontariusz. Serdecznie zapraszamy do współpracy młodych, prężnych, pełnych pomysłów uczniów i studentów, zainteresowanych życiem kulturalnym, niezależną sztuką i światem filmu! Wspólnie pomóżmy Solaninowi w jego misji i pokażmy filmowej Polsce, jaką siłę ma pasja i wiara w kino niezależne! CZEKAMY DO 31 LIPCA! – informują organizatorzy.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie umiarkowane
17.2 ° C
17.7 °
17.2 °
73 %
1.9kmh
70 %
niedz.
26 °
pon.
29 °
wt.
28 °
śr.
28 °
czw.
30 °

NAJPOPULARNIEJSZE