poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólVIII Festiwal Henrykowski w Kożuchowie

VIII Festiwal Henrykowski w Kożuchowie

W dniach 7-28 sierpnia trwać będzie kolejna edycja Festiwalu Henrykowskiego. Sprawdź harmonogram wydarzenia.

Koncert inauguracyjny odbędzie się w niedzielę 7 sierpnia o godz. 19:00 w kożuchowskiej Farze – wstęp wolny. Jedną z artystek, która będziemy mogli wtedy zobaczyć będzie Olga Bończyk, polska aktorka teatralna, filmowa i wokalistka. Artystka od lat zachwyca swoimi umiejętnościami wokalnymi, które prezentuje podczas rozmaitych koncertów. Nagrała kilka płyt, między innymi „Piosenki z klasą”, „Piąta rano” czy ostatnio „Ślady miłości”.

Tydzień później 15 sierpnia będzie miał miejsce koncert festiwalowy, który rozpocznie się także o godz. 19:00 tym razem jednak na kożuchowskim zamku.

Na zakończenie Festiwalu 28 sierpnia usłyszymy koncert finałowy. Jego gwiazdami będą Dorota i Henryk Miśkiewicz. Koncert będzie biletowany. Wejściówki w cenie 40 zł do nabycia w Centrum Kultury Zamek w Kożuchowie. Nasza Miłoś to pierwszy, wspólny projekt ojca i córki, saksofonisty i wokalistki jazzowej.

Honorowy Patronat nad VIII Festiwalem Henrykowskim w Kożuchowie objęła Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Anna Polak.

Festiwal Henrykowski w Kożuchowie odbywa się od 2015 r. Jest to przedsięwzięcie artystyczne mające na celu prezentacje koncertów muzyki klasycznej i kameralnej o wysokim poziomie artystycznym.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
zachmurzenie duże
19.9 ° C
20 °
17.2 °
58 %
0.6kmh
100 %
pon.
30 °
wt.
26 °
śr.
27 °
czw.
27 °
pt.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE