wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólZbiórka zabawek dla małych pacjentów

Zbiórka zabawek dla małych pacjentów

Policjanci we współpracy z funkcjonariuszami Służby Więziennej z Krzywańca oraz wolontariuszką Eweliną Wawrzyńczyk i GOK zorganizowali zbiórkę zabawek dla dzieci przebywających na oddziale onkologicznym.

Ruszyła kolejna zbiórka zabawek dla dzieci z Kliniki Transplantacji szpiku, Onkologii i Hematologii dziecięcej, która potrwa do 30 maja. Każdy, kto chce podarować małym pacjentom odrobinę radości, może przekazać zabawki i gry (samochodziki, lalki, książeczki). Ważne jest jednak to, aby były one nowe i oryginalnie zapakowane, ponieważ tylko takie mogą trafić na oddziały onkologiczne.

Policjanci apelują też do mieszkańców powiatu nowosolskiego, aby przyłączyli się do akcji. Zabawki oraz artykuły papiernicze (z wyłączeniem maskotek) można przynosić do Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli do końca maja – najlepiej w godzinach 7.00 – 14.00 od poniedziałku do piątku. Wszystkie podarunki zostaną przekazane chorym maluchom ze szpitala onkologicznego we Wrocławiu 1 czerwca, aby tak umilić im świętowanie Dnia Dziecka.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
bezchmurnie
4.3 ° C
7.2 °
3.9 °
49 %
1.2kmh
8 %
wt.
10 °
śr.
8 °
czw.
10 °
pt.
15 °
sob.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE