czwartek, 23 marca, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieStowarzyszenie 515 szykuje atrakcje na majówkę

Stowarzyszenie 515 szykuje atrakcje na majówkę

Stowarzyszenie 515 będzie aktywnie brało udział w Akcji Czysta Odra, która rozpocznie się 30 kwietnia. Z tej okazji przygotowują wiele atrakcji.

O Akcji Czysta Odra pisaliśmy już wcześniej. To inicjatywa ekologa z Wrocławia, Dominika Dobrowolskiego, w którą włączyło się wielu społeczników, również z Krosna Odrzańskiego i okolic. Sprzątanie Odry rozpocznie się 30 kwietnia w Gostchorzu, o godz. 10.00.

W Krośnie Odrzańskim w Akcję Czysta Odra włączyło się wiele instytucji i stowarzyszeń. Jednym z nich jest Stowarzyszenie 515, które przygotowuje szereg atrakcji. Jakich?

Zaczynają w sobotę – 1 maja – od otwarcia pijalni ziół. „Otwarcie Pijalni 515 Ziół to jedna z wielu propozycji, które szykujemy nad rzeką Odrą w Krośnie Odrzańskim” – czytamy na profilu facebookowym Stowarzyszenia 515.

Otwarcie pijalni ziół to tylko jeden z wielu elementów większego wydarzenia, które organizatorzy nazwali „sPOKÓJ nad rzeką – Majówka na 515 kilometrze Odry„, podczas którego będzie można wygrać voucher na 515 zł!

Oto harmonogram akcji:

  • SOBOTA godz. 10:00- start akcji, powitanie przez Magistra w Śmieciarce, spacer z workami, powrót na bazę 515 – bezpłatny posiłek i degustacyjne ciekawostki od Przewodnika Po Islandii
  • NIEDZIELA godz. 10:00- spacer z workami, powrót na bazę 515 – bezpłatny posiłek i drobne upominki od Magistra W Śmieciarce
  • PONIEDZIAŁEK godz. 10:00- spacer z workami, powrót na bazę 515 – debata przy okrągłym stole + bezpłatny posiłek, zwiedzanie śmieciarki, liczenie worków i odbiór przez KPWK, wizerunkowa sesja i losowanie vouchera!

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
12 ° C
13.2 °
12 °
81 %
2.5kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
14 °
sob.
10 °
niedz.
11 °
pon.
4 °

NAJPOPULARNIEJSZE