niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraParlament Studencki UZ zaprasza pierwszoroczniaków na otrzęsiny

Parlament Studencki UZ zaprasza pierwszoroczniaków na otrzęsiny

Nowy rok akademicki już się zaczął, a w murach uczelni zawitali nowi studenci i nowe studentki. Parlament Studencki Uniwersytetu Zielonogórskiego organizuje otrzęsiny, aby powitać pierwszoroczniaków. W programie wiele atrakcji.

Otrzęsiny UZ 2023 odbędą się na Kampusie B (al. Wojska Polskiego 69) w środę, 11 października. Impreza startuje o godzinie 16:00 i z tej okazji Rektor UZ, prof. Wojciech Strzyżewski, wprowadził godziny rektorskie. Żadna grupa nie będzie miała zajęć po godzinie 15:00.

Na studentów i studentki I roku Uniwersytetu Zielonogórskiego będzie czekać wiele atrakcji. Parlament Studencki przygotował m.in. Strefę FAQ, gdzie pierwszoroczniaki będą mogli zadać pytania dotyczące uczelni, a starsi koledzy na nie odpowiedzą, Strefę Speed Friendingu, gdzie będzie można nawiązać nowe znajomości czy Strefę Rubika, czyli miejsce dla osób, które lubą wyzwania logiczne. Nie zabraknie także muzyki. Na miejscu odbędą się występy DJów.

Cały harmonogram wydarzenia znajdziecie w poście poniżej:

Po zabawie na Kampusie B studenci i studentki mogą wybrać się do WySPy – Klubu Studenckiego na After Party, które rozpocznie się po godzinie 22:00.

Warto zaznaczyć, że udział w otrzęsinach jest darmowy. Wydarzenie ma na celu integrację najmłodszych studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego i dobrą zabawę. Jest to pierwsze tak duże powitanie pierwszoroczniaków na zielonogórskiej uczelni.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
22.4 ° C
22.4 °
21.2 °
51 %
0.6kmh
88 %
niedz.
20 °
pon.
22 °
wt.
26 °
śr.
20 °
czw.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE