czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraKolejne spotkanie dla przedsiębiorców – nowe kontakty i wymiana doświadczeń

Kolejne spotkanie dla przedsiębiorców – nowe kontakty i wymiana doświadczeń

11. Spotkanie Networkingowe zbliża się wielkimi krokami. Po raz kolejny lubuscy przedsiębiorcy spotkają się, aby porozmawiać o ważnych dla nich sprawach. To też szansa na nawiązanie nowych kontaktów czy wymianę doświadczeń.

Już w środę, 11 października, o godzinie 10:00 odbędzie się kolejne, jedenaste, Spotkanie Networkingowe dla przedsiębiorców. Tym razem uczestnicy spotkają się w Restauracji Anatra w Drzonkowie przy ulicy Kąpielowej 26. Spotkanie będzie miało formułę nieformalnego śniadania, na co wpływa również godzina rozpoczęcia wydarzenia.

Podczas 11. Spotkania Networkinogwego zostaną przeprowadzone rozmowy o działalności samorządu województwa w zakresie innowacji i przedsiębiorczości. W trakcie wydarzenia przedsiębiorcy dowiedzą się więcej o Funduszach Europejskich dla Lubuskiego na lata 2021-2027 oraz o Funduszach Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki.

(Dalsza część artykułu pod zdjęciem.)

fot. Paweł Wańczko/Lubuskie.pl

W programie jest również prezentacja oferty Banku Gospodarstwa Krajowego skierowanej właśnie do przedsiębiorców. Na spotkaniu będą obecni władze regionu, miasta i powiatu, z którymi uczestnicy będą mogli porozmawiać.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy pod numerem telefonu 661 326 549.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie umiarkowane
13.4 ° C
14.5 °
13.4 °
98 %
2.3kmh
82 %
śr.
13 °
czw.
24 °
pt.
30 °
sob.
22 °
niedz.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE