piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraPogromcy Bazgrołów w akcji! Czyszczenie paneli przy LO1

Pogromcy Bazgrołów w akcji! Czyszczenie paneli przy LO1

Pogromcy Bazgrołów nie wybrali łatwych obiektów z okazji swoich akcji urodzinowych. Już w piątek, 20 października, wyczyszczą ekrany dźwiękoszczelne przy Liceum Ogólnokształcącym numer 1. Potrzebnych jest dużo rąk do pomocy.

Z okazji swoich szóstych urodziny Pogromcy Bazgrołów ogłosili cztery akcje czyszczenia w Zielonej Górze, które odbywają się w październiku. Tym razem celem Pogromców są ekrany dźwiękoszczelne o długości 700 metrów.

Przez wiele lat panele przy Liceum Ogólnokształcącym numer 1 zebrały wiele różnych bazgrołów. Pogromcy Plam postanowili je dokładnie wyczyścić, a w całej akcji pomogą im uczniowie LO1 oraz Budowlanki. Jak zawsze każda chętna osoba może dołączyć się do czyszczenia, ponieważ roboty brakować nie będzie.

Podczas akcji będą obecni także pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze, którzy są partnerami i współorganizatorami piątkowego czyszczenia. Idea projektu jest niezwykle prosta, chodzi o usunięcie brzydkich bazgrołów, które nie upiękniają naszego miasta, a wręcz przeciwnie, szpecą je.

Mieszkańcy, którzy dołączą się do akcji będą mieli zapewnione rękawiczki, płyny, szczotki oraz gąbki potrzebne do czyszczenia zabrudzonych ekranów dźwiękoszczelnych. Dodatkowo uczestnicy otrzymają także pamiątkowe koszulki Pogromców Bazgrołów.

Organizatorzy już zakupili potrzebne przedmioty i napoje dla pomagających:

„Droga łączy te dwie placówki. To ponad 700 metrów długości. Przed nami duże wyzwanie, ale mam nadzieję, że ze wsparciem uczniów pójdzie gładko” – mówił Paweł Wysocki, Pogromca Bazgrołów. „Mimo że to piątek i godziny są wczesne, to zapraszamy! Można do nas dołączyć”.

Początek akcji czyszczenia paneli przy ul. Księdza Michalskiego (tzw. droga przez Park Piastowski) już w piątek, 20 października, o godzinie 10:00.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie umiarkowane
16.7 ° C
16.7 °
16.2 °
70 %
1.9kmh
64 %
pt.
31 °
sob.
22 °
niedz.
22 °
pon.
21 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE