niedziela, 14 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraPoszukiwany mężczyzna podejrzany o próbę użycia cudzej karty

Poszukiwany mężczyzna podejrzany o próbę użycia cudzej karty

W połowie grudnia w jednym z zielonogórskich sklepów pewien mężczyzna usiłował zapłacić kartą bankomatową należącą do innej osoby. Policja rozpoczęła poszukiwania. Mieszkańcy, którzy wiedzą, kim jest mężczyzna, proszeni są o pomoc.

Policjanci z Komisariatu II w Zielonej Górze apelują do zielonogórzan o pomoc w identyfikacji mężczyzny podejrzanego o próbę nieuprawnionej transakcji kartą bankomatową. Zdarzenie miało miejsce o godzinie 14:25, 17 grudnia 2023 roku w sklepie DINO przy ulicy Urszuli 1.

Na podstawie dostępnych danych, funkcjonariusze udostępnili zdjęcia podejrzanego. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem II Policji.

(Dalsza część artykułu pod zdjęciem.)

fot. FB / Policja Zielona Góra

Wszelkie informacje mogące pomóc w zidentyfikowaniu podejrzanego są mile widziane. Zielonogórscy policjanci proszą wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę z zamieszczonych zdjęć, aby skontaktowali się z Komisariatem II Policji.

Jeśli rozpoznajecie mężczyznę ze zdjęcia możecie zgłosić się osobiście w siedzibie jednostki znajdującej się przy ul. Szarych Szeregów 8, telefonicznie pod numerem 47 7951283 lub z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 7951211. Istnieje także możliwość kontaktu mailowego za pośrednictwem adresu: komendant.kp2_zgora@go.policja.gov.pl.

Mieszkańcy proszeni są o aktywne wsparcie w schwytaniu podejrzanego, aby zapewnić bezpieczeństwo i ochronę dla wszystkich obywateli. Każda informacja może być kluczowa dla postępującego śledztwa i ułatwi prowadzenie dalszych czynności.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
14.4 ° C
15.6 °
14.4 °
77 %
5.6kmh
100 %
niedz.
17 °
pon.
11 °
wt.
9 °
śr.
10 °
czw.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE