poniedziałek, 27 marca, 2023
Strona głównaWiadomościŚwiebodzinIV Półmaraton Świebody i Sulecha

IV Półmaraton Świebody i Sulecha

Serdecznie zapraszamy na IV Półmaraton Świebody i Sulecha.

Odbędzie się on 20 marca, zapisy internetowe trwają do 14 marca, a zgłosić się stacjonarnie będzie można w dniu imprezy, w biurze zawodów, w godzinach 7.30 – 9.30. Limit uczestników to 250 osób, o udziale decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.

Organizatorami są: OSiR „Sulechowianka” w Sulechowie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świebodzinie, Sulechowski Klub Sportowy, Wierzbicki Running Project i BiegamBoLubię Świebodzin.

Kto może wziąć udział?

Trzeba być osobą pełnoletnią. Zgłoszenie chęci uczestnictwa następuje poprzez wypełniony formularz zgłoszeniowy. Poniesioną opłatę startową. Startujący są zobowiązani do podpisania oświadczenia, że biorą udział w biegu na własną odpowiedzialność.

Osoby, które mają 16 lat lub więcej i są zainteresowane udziałem, mogą wziąć udział w półmaratonie za zezwoleniem rodziców bądź opiekunów prawnych. Opiekunowie powinni być obecni w czasie weryfikacji w biurze zawodów.

Jak przebiegnie trasa w tym roku?

W tym roku zawodnicy wystartują z Placu Ratuszowego w Sulechowie , przebiegną przez Kalsk i Rosin i dotrą Świebodzina na Plac Jana Pawła II. Co ważne, organizatorzy zapewniają dowóz uczestników z biura zawodów w Świebodzinie na miejsce startu.

Uczestnicy na przebiegnięcie dystansu będą mieli trzy godziny. Zawodnicy, którzy nie ukończą biegu w tym czasie, zostaną zobowiązani do przerwania go i zejścia z trasy.

__________________

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŚWIEBODZIN

Gmina Świebodzin
zachmurzenie duże
4.8 ° C
4.8 °
4.8 °
48 %
5.8kmh
100 %
pon.
4 °
wt.
5 °
śr.
7 °
czw.
15 °
pt.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE