piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaWiadomościKolejki na lubuskich stacjach paliw

Kolejki na lubuskich stacjach paliw

Wojna na Ukrainie sprawiła, że w przestrzeni medialnej pojawiła się panika na temat braku dostaw paliw do stacji. Niektóre posty mówiły, że benzyna i olej napędowy będą rezerwowane dla wojska. To sprawiło, że również Lubuszanie ruszyli na stacje.

W mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć z zapełnionymi stacjami benzynowymi. Kolejki po paliwo są w Gorzowie Wielkopolski, Zielonej Górze, Nowej Soli czy Żarach. Niektórzy kierowcy, poza tym, że tankowali do pełna, benzyną napełniali również kanistry.

Na zielonogórskich stacjach pojawiły się pierwsze kolejki już po południu. Nasiliły się wieczorem. Kilkunastosamochodowe korki pojawiły się przy stacjach Auchan, Intermarche czy Orlen na ul. Wojska Polskiego

Na stacji Orlen w Krośnie Odrzańskim również okazało się, że Polacy planują robić spore zapasy.

Duża kolejka pojawiła się również w Nowej Soli i Świebodzinie

W związku ze wzrostem sprzedaży na naszych stacjach informujemy, że dostawy paliw są w pełni zabezpieczone i wszyscy nasi klienci będą obsłużeni. Dotyczy to rynku hurtowego i detalicznego. Apelujemy również o dokładne weryfikowanie źródeł informacji dotyczących dostępności paliw – napisał w mediach społecznościowych Daniel Obajtek, prezes Orlenu

Inne koncerny również potwierdzają zabezpieczenie w paliwo na swoich stacjach. Mimo to część stacji podnosi ceny, a na niektórych dzisiaj już paliwa nie kupimy.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
23.4 ° C
23.4 °
22.3 °
50 %
4.7kmh
100 %
pt.
23 °
sob.
25 °
niedz.
26 °
pon.
25 °
wt.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE