piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczKto przepłynie więcej? Pływacka Bitwa Miast!

Kto przepłynie więcej? Pływacka Bitwa Miast!

Już w najbliższą niedzielę (20.11) pomiędzy Międzyrzeczem, Świebodzinem i Sulechowem odbędzie się rywalizacja w ilości przepłyniętych długości basenu. Każdy mieszkanie może pomóc swojemu miastu zwyciężyć!

Tego dnia, czyli w niedzielę, w godzinach od 16:00 do 18:00 na basenach w Międzyrzeczu, w Sulechowie i Świebodzinie mierzone będzie ile razy klienci pływalni pokonają całą długość basenu.

„Zapraszamy każdego kto pomoże nam dorzucić choć jeden „basen”. Oczywiście dla wszystkich klientów basen będzie normalnie czynny, jedyna różnica będzie polegała na tym, że w tym czasie, na basenie będziemy liczyć łączną ilość przepłyniętych basenów przez wszystkich klientów” informuje Międzyrzecki Ośrodek Sportu i rekreacji na swoim Facebookowym profilu.

Każdy kto chce pomóc swojemu miastu w wygranej powinien w niedzielne popołudnie stawić się na basenie. W Międzyrzeczu zaprasza Pływalnia Kasztelanka, w Świebodzinie Basen Miejski Świewoda, a w Sulechowie pływalnia Sulechowianka.

Rywalizacja to jedno, ale warto wybrać się na basen i popływać, ponieważ pływanie niesie za sobą wiele zdrowotnych korzyści. Dzięki regularnemu korzystaniu z basenów poprawia się kondycja organizmu i jego wydolność. Ponadto pływanie korzystnie wpływa na stawy, wspomaga układ oddechowy i układ krążenia oraz poprawia nastrój.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie małe
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
67 %
1.9kmh
49 %
pt.
29 °
sob.
21 °
niedz.
22 °
pon.
23 °
wt.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE