sobota, 23 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościŚwiebodzinLicznik wciąż bije. Ile zebrano podczas finału WOŚP w Świebodzinie?

Licznik wciąż bije. Ile zebrano podczas finału WOŚP w Świebodzinie?

Wolontariusze wciąż zliczają datki zebrane podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świebodzinie. Do tej pory naliczyli już… ponad 70 tysięcy złotych. A to z pewnością nie koniec!

Jak co roku finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyciągnął rzesze mieszkańców. Były pokazy, występy i koncerty oraz, co chyba najważniejsze, licytacje! W miasto ruszyli też wolontariusze z puszkami, aby zbierać datki, które zasilą konto WOŚP.

Mieszkańcy Świebodzina po raz kolejny nie zawiedli! Jak naliczyli wolontariusze w tej chwili (stan na 30.01.2023 godzina 19:00) udało się zebrać już ponad 70 tysięcy złotych, z czego ponad 11 tysięcy to kwota zebrana z licytacji. Ostatecznie dane te na pewno będą wyższe, bo wciąż trwają licytacje na Allegro i zliczane są e-skarbonki.

Przypomnijmy: w tym roku WOŚP zbiera pieniądze na walkę z sepsą. Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. Może ona dotknąć zarówno dzieci jak i dorosłych.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŚWIEBODZIN

Gmina Świebodzin
zachmurzenie duże
15.8 ° C
18.7 °
15.8 °
59 %
6.2kmh
100 %
sob.
18 °
niedz.
20 °
pon.
22 °
wt.
26 °
śr.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE