sobota, 1 kwietnia, 2023
Strona głównaWiadomościŚwiebodzinRuszają loty z Babimostu do Lwowa

Ruszają loty z Babimostu do Lwowa

23 grudnia po raz pierwszy z Port Lotniczy Zielona Góra odlatuje samolot do Lwowa. Na ten kierunek w regionie czekano z niecierpliwością i to właśnie Lwów był najczęściej wskazywany przez Lubuszan, jako oczekiwany kierunek lotów. Trasa lotnicza do Lwowa cieszy się dużym zainteresowaniem.

Oprócz pracodawców zabiegających o pracowników z Ukrainy i obywateli tego kraju chęć korzystania z tej destynacji zgłaszali m.in. mieszkańcy naszego regionu mający kresowe korzenie.

– Gdyby udało się rzeczywiście pokazać, że to połączenie cieszy się wystarczająco dobrym zainteresowaniem, to myślę, że LOT będzie otwarty na nowe propozycje – mówi członek zarządu Marcin Jabłoński.

Lot oznaczony numerem LO 733 będzie startował w czwartki o 21:40, aby dotrzeć do celu 20 minut po północy następnego dnia. Powrotny rejs LO 734 zaplanowano w piątki na 7:40 (czasu lokalnego) z lądowaniem w Zielonej Górze o 8:10. Przelot do Lwowa potrwa ok. 1,5 h, a ceny biletów dostępnych już w systemie linii zaczynają się od 199 zł w dwie strony.

fot. Port Lotniczy Zielona Góra


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŚWIEBODZIN

Gmina Świebodzin
zachmurzenie duże
8.8 ° C
8.8 °
7.1 °
97 %
3.4kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
5 °
pon.
7 °
wt.
6 °
śr.
5 °

NAJPOPULARNIEJSZE