wtorek, 29 listopada, 2022
Strona głównaWiadomościŻaryDzielnicowy włączył się w zbiórkę darów

Dzielnicowy włączył się w zbiórkę darów

„Na Gwiazdkę podziel się miłością” to III edycja zbiórki żywności dla osób potrzebujących, która została zorganizowana przez Stowarzyszenie „Dolina Zielona”. Do tej szczytnej inicjatywy przyłączył się dzielnicowy z żarskiej komendy. Zebrane dary trafiły już do osób starszych i dzieci.

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Żarach – młodszy aspirant Krzysztof Bzowski po raz kolejny przyłączył się do szczytnej akcji pomocy osobom starszym i dzieciom. Inicjatorem zbiórki artykułów pierwszej potrzeby już po raz trzeci było Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi „Dolina Zielona” z Mirostowic Dolnych.

Dzielnicowy wspólnie z wolontariuszami stowarzyszenia oraz strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mirostowicach Dolnych zbierali żywność, artykuły chemiczne oraz prezenty niespodzianki dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin. Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród mieszkańców Żar i okolic. Dary przekazywały osoby prywatne, właściciele sklepów oraz pracownicy socjalni – wszyscy, którym los innych nie jest obojętny.

20 grudnia wolontariusze stowarzyszenia na czele z Mikołajem oraz młodszym aspirantem Krzysztofem Bzowskim z towarzyszącą im maskotką Lubuskiej Policji – tygryskiem LUPO, przekazali paczki potrzebującym mieszkańcom z rejonu dzielnicy numer 9, gdzie dzielnicowym jest właśnie młodszy aspirant Krzysztof Bzowski.

fot. Lubuska Policja


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie duże
2.8 ° C
3.3 °
1.9 °
92 %
0.9kmh
100 %
wt.
3 °
śr.
5 °
czw.
2 °
pt.
2 °
sob.
0 °

NAJPOPULARNIEJSZE