niedziela, 3 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościŚwiebodzinSpotkanie z trenerami i biegaczami górskimi - Karoliną Obstój i Jackiem Sobasem

Spotkanie z trenerami i biegaczami górskimi – Karoliną Obstój i Jackiem Sobasem

Biblioteka Publiczna w Świebodzinie oraz sklep sportowy Biegostacja zapraszają 18 czerwca 2022r., na dwa spotkania z sympatyczną biegową parą – Karoliną Obstój i Jackiem Sobasem. Karolina i Jacek są uznanymi biegaczami, ale także trenerami i organizatorami obozów biegowych. Para opowie o swojej pasji, bieganiu po górach i metodologii treningu.

W jakich godzinach odbędą się spotkania i gdzie?

Spotkania odbędą się o godz. 13.00 (Biblioteka Publiczna w Świebodzinie, ul. Bramkowa 2) oraz o godz. 17.00 w miejscowości Zielona Góra, (Piast-Polana przy Amfiteatrze, ul. Czesława Niemena).

Kim są te osoby?

Jacek Sobas – pochodzi z Kędzierzyna Koźle, absolwent wychowania fizycznego o specjalności trener lekkiej atletyki na Politechnice Opolskiej. Biega nieprzerwanie od 25 lat. Zaczynał na stadionie, startował w biegach ulicznych, a dziś spotkamy go przede wszystkim na biegach górskich. Od wielu lat uczy amatorów jak zdrowo i z radością uprawiać bieganie. Niedawno przeprowadził się do Szklarskiej Poręby, by być bliżej gór i organizować biegowe obozy. Prywatnie partner życiowy Karoliny Obstój.

Karolina Obstój – pochodzi z Kiełczowa koło Wrocławia. Jest czołową zawodniczką biegów górskich, choć od asfaltu zupełnie się nie odżegnuje. Porzuciła karierę prawniczą dla biegania. Jest trenerką i wraz z Jackiem Sobasem, z którym zamieszkała w Szklarskiej Porębie, organizuje obozy biegowe. Publikuje także dla serwisu bieganie.pl

Spotkanie moderować będzie Dawid Kotlarek – dyrektor Biblioteki Publicznej w Świebodzinie, a prywatnie biegacz-amator i podopieczny trenera Jacka Sobasa.

__________________

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŚWIEBODZIN

Gmina Świebodzin
zachmurzenie duże
-2.9 ° C
-2.9 °
-2.9 °
95 %
5.3kmh
100 %
niedz.
-1 °
pon.
-2 °
wt.
-1 °
śr.
2 °
czw.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE