niedziela, 14 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczUwiecznij przyjaźń na fotografii i wygraj nagrody

Uwiecznij przyjaźń na fotografii i wygraj nagrody

Wystartował konkurs fotograficzny skierowany do dzieci i młodzieży z powiatu międzyrzeckiego oraz świebodzińskiego. Temat to: „Mój przyjaciel i ja”. Chętni mogą przysyłać swoje zdjęcia do 7. kwietnia.

Trwa nabór w pierwszym etapie konkursu. Z niego wyłonione zostaną cztery osoby, które przejdą następnie do etapu wojewódzkiego. Sam konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz średnich.

Chodzi o to, by wykonać zdjęcie związane z tematem, w tym wypadku chodzi o przyjaźń, a następnie wysłać je do oceny komisji konkursowej.

Prawdziwa przyjaźń pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile… Przekonaliśmy się o tym w czasie pandemii, kiedy zwykłą rozmowa z najbliższą osobą poprawiała nam humor i przywracała nadzieję. Zachęcamy do zastanowienia się nad tym, czym jest prawdziwa przyjaźń i kto dla nas jest najlepszym przyjacielem? Nie jest powiedziane, że musi to być istota ludzka, rówieśnik. Czasami najlepszy przyjaciel to nasze ukochane zwierzę, albo po prostu ktoś, kto nas idealnie rozumie – także bez słów, jak babcia, rodzic, ktoś starszy. Przyjaźń ma niewątpliwie ogromne znaczenie w naszym życiu i wiele od niej zależy. Pokażcie nam swoich przyjaciół lub, jak wyobrażacie sobie prawdziwą przyjaźń…” piszą organizatorzy.

Chętni do udziału w konkursie powinni zgłosić się do LKA – Fotografia w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury. Jest na to czas do 7. kwietnia. Szczegóły znajdziecie tutaj: regulamin-fotografia-LKA-2023-region.pdf (miedzyrzecz.pl).


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
18 ° C
18 °
17 °
74 %
6.3kmh
100 %
niedz.
17 °
pon.
11 °
wt.
10 °
śr.
11 °
czw.
10 °

NAJPOPULARNIEJSZE