niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Wymyśl hasło o bezpieczeństwie i wygraj nagrody. Konkurs dla seniorów

Wymyśl hasło o bezpieczeństwie i wygraj nagrody. Konkurs dla seniorów

W związku z Dniem Babci i Dniem Dziadka lubuska policja zaprasza seniorów do wzięcia udziału w konkursie dotyczącym bezpieczeństwa osób starszych. Zasady są bardzo proste!

Konkurs zaadresowany jest do osób, które mieszkają na terenie województwa lubuskiego i które ukończyły 60. rok życia. Chodzi o to, by wymyślić hasło promujące bezpieczne zachowania wśród seniorów, mające na celu zapobiegnięcie oszustwom „na wnuczka”, „na policjanta”, „na gazownika”, itp.

Wszystko po to, by propagować bezpieczne zachowania wśród seniorów, kształtować ich świadomość w zakresie czyhających na nich niebezpieczeństw oraz zachęcić do aktywności.

Wymyślone hasło należy przesłać na karcie zgłoszenia (dostępnej tutaj: Konkurs – hasło promujące bezpieczne zachowania osób starszych – Aktualności – Policja Lubuska) na adres: Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie, ul. Kwiatowa 10. Jest na to czas do 28. lutego. Jedna osoba może przysłać na konkurs jedno hasło.

Członkowie jury oceniać będą zarówno zgodność z tematem jak i kreatywność, wartość edukacyjną i merytoryczną. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10. marca.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
54 %
2.1kmh
100 %
niedz.
19 °
pon.
25 °
wt.
24 °
śr.
19 °
czw.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE