piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościŚwiebodzinZaatakował dziennikarza i zniszczył kamerę. Teraz usłyszał zarzuty

Zaatakował dziennikarza i zniszczył kamerę. Teraz usłyszał zarzuty

Mężczyzna, który podczas nagrywania materiału interwencyjnego uderzył dziennikarza i uszkodził jego sprzęt usłyszał już zarzuty związane z naruszeniem nietykalności cielesnej, zmuszeniem do zaniechania czynności oraz uszkodzeniem mienia.

Wszystko zaczęło się od konfliktu mężczyzny z częścią mieszkańców jednej z miejscowości powiatu świebodzińskiego. Mieszkańcy o sporze powiadomili telewizję zajmującą się nagrywaniem programów interwencyjnych. To właśnie podczas kręcenia materiału mężczyzna zaatakował pracującego dziennikarza.

Według relacji świadków uderzył on dziennikarza oraz uszkodził jego kamerę, następnie miał zastosować również przemoc wobec dwóch innych osób – informuje Marcin Ruciński z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

60-letni mężczyzna został zatrzymany, a Prokuratura Rejonowa ze Świebodzina postawiła mu już cztery zarzuty. To usiłowanie zmuszenia do określonego zachowania (w związku z próbą zmuszenia do odstąpienia od robienia materiału do programu śledczego), znieważenia, uszkodzenia mienia, a także naruszenia czynności ciała.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŚWIEBODZIN

Gmina Świebodzin
zachmurzenie małe
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
69 %
2.1kmh
48 %
pt.
29 °
sob.
22 °
niedz.
21 °
pon.
22 °
wt.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE