piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraTrwa akcja Falubazowe Mikołajki. Każdy może dołączyć

Trwa akcja Falubazowe Mikołajki. Każdy może dołączyć

Na specjalnie utworzonym wydarzeniu przez Falubaz Zielona Góra trwają licytację wyjątkowych przedmiotów. Za zabrane pieniądze klub żużlowy zakupi paczki dla najmłodszych dzieci z województwa lubuskiego.

Jak co roku Falubaz Zielona Góra ruszył z akcją Falubazowe Mikołajki. To już 15. edycja tego wydarzenia. Zawodnicy zielonogórskiej drużyny w grudniu wybiorą się do lubuskich szpitali, placówek opiekuńczych oraz domów dziecka z zakupionymi prezentami. Podarunki będą ufundowane z pieniędzy zabranych w trakcie akcji.

Celem zielonogórskiego klubu jest rozdanie około dwóch tysięcy paczek dla dwóch tysięcy najbardziej potrzebujących dzieci. Otrzymają one upominki, słodycze oraz niespodzianki przygotowane przez Falubaz. Aby było to możliwe, potrzebne są środki. Każdy może włączyć się do akcji Falubazowe Mikołajki, biorąc udział w licytacjach.

Licytować wyjątkowe przedmioty można w specjalnym wydarzeniu Falubazu na Facebooku. Link znajdziecie TUTAJ. Obecnie zostały rozpoczęte 44 licytacje. Kilka z nich już się zakończyło, ale dalej macie szansę zdobyć m.in. dwa karnety na przyszły sezon Falubazu w PGE Ekstralidze z oficjalną odzieżą teamową, bluzę Trener Falubazu, a nawet złoty medal z 2013 roku, który zdobył dla naszej drużyny Piotr Protasiewicz.

Kibice Falubazu będą mogli zaopatrzyć się w wyjątkowe przedmioty należące do byłych i obecnych zawodników zielonogórskiej drużyny. Można wylicytować także życzenia w formie wideo m.in. od Jana Kvecha czy Piotra Pawlickiego. Licytacje zakończą się 1 grudnia 2023 roku.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie umiarkowane
12.4 ° C
15.1 °
12.4 °
76 %
2.2kmh
55 %
pt.
31 °
sob.
22 °
niedz.
22 °
pon.
21 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE