niedziela, 14 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraWinobranie 2024. Zadecyduj, kto pojawi się na scenie

Winobranie 2024. Zadecyduj, kto pojawi się na scenie

Już wiemy, kiedy odbędzie się niezapomniane święto wina – Dni Miasta Zielona Góra. Tegoroczne Winobranie rozpocznie się 7 września 2024 roku, a mieszkańcy mają okazję wpłynąć na to, kto pojawi się na winobraniowych scenach.

Zielonogórski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do przesyłania propozycji gwiazd, których Waszym zdaniem nie może zabraknąć podczas tegorocznego Winobrania. Już teraz możecie zgłosić swoich ulubionych artystów i wpłynąć na kształt artystycznej sceny Winobrania. Wystarczy wysłać swoje propozycje na adres mailowy: winobranie2024@zok.com.pl.

Rocznie ZOK otrzymuje tysiące propozycji od zaangażowanych mieszkańców, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu i zaangażowaniu społeczności w organizację tego wspólnego święta. Organizatorzy cieszą się z tej interakcji, która pokazuje, jak istotna jest dla zielonogórzan artystyczna strona Winobrania.

Jak co roku, ciężko będzie zaspokoić różnorodne gusta muzyczne ponad 140 tysięcy mieszkańców, ale warto pamiętać, że podczas Dni Miasta gra więcej niż jedna scena! Celem organizatorów jest stworzenie programu, który będzie atrakcyjny i dostępny dla każdego uczestnika.

W tym roku ZOK chce również dać szansę zespołom z regionu. Jeśli marzycie o występie na winobraniowej scenie, to właśnie teraz macie swoją szansę! Każda propozycja będzie brana pod uwagę, więc warto spróbować swoich sił i wysłać nagranie zgłoszeniowe. Być może to właśnie Wy staniecie na jednej ze scen tegorocznego Winobrania.

Swoje propozycje można wysyłać aż do końca marca. Niech tegoroczne Winobranie będzie niezapomnianym świętem pełnym muzyki, tańca i radości dla wszystkich mieszkańców Zielonej Góry i regionu!


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
16.5 ° C
18.9 °
16.4 °
70 %
6.7kmh
100 %
niedz.
17 °
pon.
8 °
wt.
8 °
śr.
11 °
czw.
9 °

NAJPOPULARNIEJSZE