sobota, 25 marca, 2023
Strona głównaWiadomościŻaryAuta zostały ostrzelane z wiatrówki

Auta zostały ostrzelane z wiatrówki

Policjanci z Komisariatu Policji w Lubsku do sprawy zatrzymali dwie osoby podejrzewane o uszkodzenia szyb w samochodach poprzez strzały z wiatrówki. To mężczyźni w wieku 18 i 19 lat.

W ostatnim czasie na terenie Lubska doszło do kilkudziesięciu przypadków uszkodzeń pojazdów zaparkowanych w różnych punktach miasta. Nieznany sprawca/cy miał oddawać strzały z wiatrówki nocą, uszkadzając karoserię i szyby w pojazdach. Do Komisariatu Policji w Lubsku cały czas zgłaszają się pokrzywdzeni w tej sprawie. Z otrzymanych informacji wynika, że do zdarzeń dochodziło na przestrzeni kilku dni, najprawdopodobniej od 1 do 8 grudnia. Odnotowano już kilkadziesiąt przypadków tego typu uszkodzeń, głównie to wybite szyby, uszkodzona karoseria , ale również odnotowano przypadki wybicia okna w domach.

Policjanci z lubskiego komisariatu podjęli natychmiastowe działania w kierunku ustalenia i zatrzymania osoby odpowiedzialnej za te chuligańskie czyny. Dzięki pracy operacyjnej oraz licznym sygnałom napływającym od mieszkańców Lubska, które były weryfikowane i sprawdzane na bieżąco- dzisiejszej nocy (8/9 grudnia ) oraz dzisiaj rano zatrzymano do tej sprawy dwóch mężczyzn w wieku 18 i 19 lat. Trwają czynności procesowe w tej sprawie. Policjanci zbierają materiał dowodowy, na tą chwilę mężczyźni nie usłyszeli jeszcze zarzutów, przebywają w policyjnym areszcie.

info & foto: Lubuska Policja


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
słabe opady deszczu
11.4 ° C
11.7 °
10.2 °
68 %
2.2kmh
91 %
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
6 °
wt.
5 °
śr.
10 °

NAJPOPULARNIEJSZE