wtorek, 29 listopada, 2022
Strona głównaWiadomościŻaryCharytatywny Turniej dla Daniela

Charytatywny Turniej dla Daniela

Charytatywny Turniej Zimowy połączony ze zbiórką funduszy na leczenie Daniela Świerczyńskiego odbędzie się 29 stycznia o godz. 10:00.

Celem Turnieju organizowanego przez KS Promień Żary jest nie tylko rywalizacja sportowa, ale także pomoc Danielowi, który uległ wypadkowi porażenia prądem w sierpniu 2020 roku. Mężczyzna jest w śpiączce i wymaga rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku.

Na boisku Okrąglak zaprezentują się piłkarze takich drużyn jak: MKS Miedź 2 Legnica, Magnolia Park Stilon Gorzów Wielkopolski, Klub Sportowy Świt Skolwin – Szczecin oraz oczywiście gospodarza imprezy KS Promień Żary.

Do akcji włączyły się nie tylko kluby piłkarskie, ale również przedsiębiorcy. Partnerami wydarzenia są m.in.: SWISS KRONO, ATS Car & Home Autodetailing i Jako Polska. Miejski Ośrodek Sportu, Rekreacji i Wypoczynku w Żarach i Urząd Miejski Żary również wspierają organizacje imprezy.

Dla Daniela zagra też Basket Club Swiss Krono Żary. Nad bezpieczeństwem zawodników uczestniczących w Turnieju będzie czuwał ich sztab medyczny, do zlicytowania będzie również mega gadżet dla kibiców żarskiej koszykówki.

Delta Sieniawa Żarska zebrała natomiast kwotę 1000 złotych i przekazała ją zarządowi Promienia, zachęcając jednocześnie swoich fanów do czynnego uczestnictwa w turnieju i wsparcia akcji charytatywnej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie duże
2.8 ° C
3.3 °
1.9 °
92 %
0.9kmh
100 %
wt.
3 °
śr.
5 °
czw.
2 °
pt.
2 °
sob.
0 °

NAJPOPULARNIEJSZE