sobota, 23 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościŻaryDzielnicowi odnaleźli schorowanego mężczyznę

Dzielnicowi odnaleźli schorowanego mężczyznę

Żarscy dzielnicowi – młodszy aspirant Krzysztof Bzowski oraz młodszy aspirant Tomasz Dąbrowski, w zaledwie 10 minut od zgłoszenia, odnaleźli zaginionego starszego mężczyznę.

We wtorek (31 maja) zaniepokojona kobieta powiadomiła żarską Policję, że jej schorowany mąż oddalił się z miejsca zamieszkania. Mężczyzna zabrał ze sobą torbę i udał się w nieznanym kierunku. Kobieta podała rysopis mężczyzny oraz w co był ubrany. Dyżurny natychmiast przekazał komunikat patrolom przebywającym w służbie.

Do działań poszukiwawczych przyłączyli się także dzielnicowi – młodszy aspirant Krzysztof Bzowski oraz młodszy aspirant Tomasz Dąbrowski. Podczas sprawdzania dróg prowadzących do miasta, po niespełna 10 minutach od zgłoszenia, na jednej z nich dzielnicowi zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał zaginionemu seniorowi. Szczególną uwagę mundurowych zwróciło zachowanie starszego pana. Zaczepiał on przechodniów, a kiedy policjanci zapytali jak się nazywa, nie potrafił im odpowiedzieć.

Senior był wyraźnie zdezorientowany. Policjanci wezwali na miejsce pogotowie i przekazali go pod opiekę medyczną. O odnalezieniu powiadomili także rodzinę, która potwierdziła, że jest to zaginiony mężczyzna.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie duże
15.6 ° C
19.4 °
14.6 °
69 %
3.1kmh
100 %
sob.
17 °
niedz.
19 °
pon.
22 °
wt.
25 °
śr.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE