piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieO 76 km/h za szybko przez Radnicę

O 76 km/h za szybko przez Radnicę

Policjanci krośnieńskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę forda, który jechał o 76 kilometrów na godzinę szybciej niż powinien. Dostał potężny mandat.

Do zatrzymania kierowcy forda, który nie zważając na oznakowania dróg oraz fakt, iż przejeżdża przez teren zabudowy, doszło we wtorek – 31 maja – w Radnicy.

Dokonany przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej komendy pomiar prędkości wykazał, że ford rozpędzony był do prędkości 126 kilometrów na godzinę, to jest o 76 kilometrów na godzinę więcej niż obowiązujące w tym miejscu ograniczenie. Funkcjonariusze ujawniając popełnione wykroczenie, zatrzymali go do kontroli.

Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 kilometrów na godzinę, kierujący samochodem stracił prawo jazdy. Otrzymał on też 2,5 tysiąca mandatu i 10 punktów karnych.

Jeśli mimo zatrzymanego prawa jazdy dalej będzie prowadzić samochód bez uprawnień, okres ten przedłuży się do sześciu miesięcy, a kolejna próba kierowania bez prawa jazdy, zakończy się cofnięciem uprawnień.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
27.7 ° C
28.2 °
27.1 °
53 %
3.2kmh
99 %
pt.
28 °
sob.
24 °
niedz.
26 °
pon.
29 °
wt.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE