poniedziałek, 26 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieO 76 km/h za szybko przez Radnicę

O 76 km/h za szybko przez Radnicę

Policjanci krośnieńskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę forda, który jechał o 76 kilometrów na godzinę szybciej niż powinien. Dostał potężny mandat.

Do zatrzymania kierowcy forda, który nie zważając na oznakowania dróg oraz fakt, iż przejeżdża przez teren zabudowy, doszło we wtorek – 31 maja – w Radnicy.

Dokonany przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej komendy pomiar prędkości wykazał, że ford rozpędzony był do prędkości 126 kilometrów na godzinę, to jest o 76 kilometrów na godzinę więcej niż obowiązujące w tym miejscu ograniczenie. Funkcjonariusze ujawniając popełnione wykroczenie, zatrzymali go do kontroli.

Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 kilometrów na godzinę, kierujący samochodem stracił prawo jazdy. Otrzymał on też 2,5 tysiąca mandatu i 10 punktów karnych.

Jeśli mimo zatrzymanego prawa jazdy dalej będzie prowadzić samochód bez uprawnień, okres ten przedłuży się do sześciu miesięcy, a kolejna próba kierowania bez prawa jazdy, zakończy się cofnięciem uprawnień.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
3.5 ° C
3.8 °
-1.2 °
83 %
3kmh
98 %
pon.
11 °
wt.
9 °
śr.
9 °
czw.
12 °
pt.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE