czwartek, 7 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościŻaryKolejne przerwy w dostawie wody

Kolejne przerwy w dostawie wody

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Żarach kontynuuje prace związane z remontem rurociągu technologicznego i informuje o możliwych przerwach w dostawie wody.

ZWiK Żary prowadzi prace związane z wymianą rurociągu technologicznego wody surowej o średnicach DN300 i DN500 w Stacji Uzdatniania Wody nr 1 przy ul. Piastowskiej i Jakubicy w Żarach. W związku z powyższym mogą wystąpić przerwy w dostawie wody.

Spółka pisze w swoim komunikacie, że dokłada wszelkich starań, aby realizacja robót była możliwie najmniej uciążliwa dla mieszkańców. Jednak ze względu na charakter oraz skomplikowanie prac w dniach: 10 i 13 maja 2022 r. mogą nastąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców na terenie całego miasta (z wyłączeniem osiedla Zawiszy Czarnego).

W dniach 12 i 13 maja 2022 r. w godzinach rannych na stronie internetowej ZWiK Sp. z o.o. zostaną uaktualnione informacje o postępie prac i ich wpływie na dostawy wody dla mieszkańców Żar. – informuje Spółka. Przypominamy, że po ponownym włączeniu może nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
słabe opady deszczu
1.1 ° C
1.6 °
0.8 °
95 %
0.5kmh
100 %
czw.
1 °
pt.
-0 °
sob.
3 °
niedz.
6 °
pon.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE