niedziela, 10 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościGubinDachowanie w pobliżu Żytowania

Dachowanie w pobliżu Żytowania

W środę – 4 maja – w pobliżu Żytowania doszło do dachowania samochodu osobowego, który wypadł z drogi i wjechał do lasu.

O wypadku poinformował portal Krosno Odrzańskie Nasze Miasto. 4 maja, w godzinach popołudniowych, na trasie Żytowań-Budoradz w gminie Gubin, kierowca samochodu osobowego marki Nissan Almera z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, przez co doszło do dachowania. Auto wypadło z drogi i zakończyło swoją podróż w lesie.

„W późnych godzinach popołudniowych zostaliśmy zadysponowani do wypadku na terenie gminy Gubin. Z chwilą przyjazdu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów pojazd znajdował się na dachu, wewnątrz była jedna nieprzytomna osoba” – powiedział w rozmowie z portalem Krosno Odrzańskie Nasze Miasto mł. kpt. mgr inż. Piotr Gabrowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie Odrzańskim.

Kierowca – 28-letni mężczyzna był jedyną osobą, która znajduje się w samochodzie. Strażacy zdołali go „wyciąć z samochodu”. Na miejscu pojawił się też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala w Zielonej Górze.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
słabe opady deszczu
7.9 ° C
7.9 °
5.7 °
90 %
6.8kmh
100 %
niedz.
8 °
pon.
10 °
wt.
7 °
śr.
4 °
czw.
4 °

NAJPOPULARNIEJSZE