poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościŻaryKonkurs na logo Europejskiego Ugrupowania Współpracy Terytorialnej "Geopark Łuk Mużakowa"

Konkurs na logo Europejskiego Ugrupowania Współpracy Terytorialnej „Geopark Łuk Mużakowa”

Organizacja ogłosiła konkurs na projekt grafiki, która będzie najlepiej oddawać charakter EUWT. Propozycje można przesyłać do 15 września 2022 r.

W maju w zrewitalizowanym budynku poprzemysłowym (dawna stolarnia) przy ul. Kościuszki w Łęknicy otwarto Centrum Kulturalno-Edukacyjne Światowego Geoparku UNESCO Łuk Mużakowa. Jest to również siedziba oddziału Europejskiego Ugrupowania Współpracy Terytorialnej „Łuk Mużakowa”.

EUWT „Geopark Łuk Mużakowa” poszukuje logo! Organizacja ogłosiła konkurs na projekt grafiki, która będzie najlepiej oddawać charakter EUWT. Projekt powinien pasować do identyfikacji wizualnej Geoparku i być zgodny z logo Łuku Mużakowa oraz logo UNESCO. Powinien też odzwierciedlać współpracę polsko-niemiecką i pozwalać na sformułowanie wniosku dotyczącego celu EUWT.

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej to organizacja, która reprezentuje Geopark na zewnątrz. Jej celem jest także zwiększenie szans regionu na pozyskanie dofinansowania z programu INTERREG w celu rozbudowania bazy usługowej i infrastruktury turystycznej. Ponadto EUWT zajmuje się działaniami z zakresu public relations, edukacji i projektów polsko-niemieckich: samodzielnie lub we współpracy z podmiotami trzecimi. Poprzez realizację tych zadań EUWT ma wzmocnić gospodarczą, społeczną i terytorialną spójność Unii Europejskiej.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Do uczestnictwa ugrupowanie zaprasza mieszkańców regionu i osoby spoza niego, jak również turystów, klasy szkolne, nauczycieli i uczących się, firmy, stowarzyszenia i inne podmioty. Jedna osoba lub instytucja może przygotować jeden projekt. Do konkursu można zgłaszać wyłącznie prace, które zostały stworzone specjalnie na jego potrzeby i nie były jeszcze zgłoszone lub wykorzystane gdzie indziej.

Przesłanie projektu oznacza zgodę na upublicznienie nazwiska (i ewentualnie instytucji). Nagrodzone projekty należą do EUWT i mogą być przez nią przetwarzane graficznie, zmieniane i wykorzystywane bez ograniczeń.

Konkurs kończy się 15 września 2022 r. Projekt należy przesłać na adres: info@muskauer-faltenbogen.de, w tytule wiadomości wpisując słowo „LOGO”.

Ocena nadesłanych projektów

Otrzymane w terminie projekty zostaną ocenione przez członków EUWT oraz dyrektora. Wybrane będą trzy najlepsze prace. Projekty z największą ilością głosów zostaną zdigitalizowane przez grafika EUWT z o.o. i zaprezentowane na najbliższym walnym zgromadzeniu w dniu 6 października 2022 r. Spośród trzech finałowych prac zostanie wybrane logo dla EUWT. Finaliści konkursu zostaną zaproszeni na publiczną część spotkania i tam odbiorą swoje nagrody.

Informacje o konkursie można znaleźć również na stronie www.muskauer-faltenbogen.de.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
bezchmurnie
26.7 ° C
27.2 °
25.5 °
49 %
2.2kmh
10 %
pon.
30 °
wt.
27 °
śr.
26 °
czw.
27 °
pt.
26 °

NAJPOPULARNIEJSZE