poniedziałek, 29 maja, 2023
Strona głównaWiadomościŻaryNowy Komendant żarskiej Policji

Nowy Komendant żarskiej Policji

W piątek (23 września) odbyła się uroczystość wprowadzenia Komendanta Powiatowego Policji w Żarach. Został nim komisarz Matusz Domaradzki.

Po niespełna czterech latach dowodzenia żarska Komendą Mł. insp. Armand Pisarczyk-Łyczywek stracił swoje stanowisko. W piątek o godzinie 12:00 w sali odpraw żarskiej komendy odbyła się uroczystość wprowadzenia na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Żarach komisarza Mateusza Domaradzkiego.

Komisarz Mateusz Domaradzki służbę rozpoczął 25 marca 2003 roku. Przez pierwsze 3 lata związany był z Komendą Miejską Policji w Świnoujściu, realizując obowiązki służbowe w Referacie Patrolowo- Intrwencyjnym. W styczniu 2006 roku Matusz Domaradzki przeniósł się do Zielonej Góry i przez rok pełnił służbę w Rewirze Dzielnicowych III Komisariatu Policji. Przez kolejne 9 lat zdobywał doświadczenie zawodowe w komórkach pionu kryminalnego Komendy Miejskiej w Zielonej Górze. W latach 2017 -2020 piastował funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Zielonej Górze i Komendanta Komisariatu w Sulechowie. W kwietniu 2020 roku komisarzowi Mateuszowi Domaradzkiemu powierzono funkcję Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Żaganiu.

Komisarz podziękował za zaufanie jakim został obdarzony ze strony przełożonych, a także zobowiązał się, że dołoży wszelkich starań, aby nie zawieść pokładanego w nim zaufania.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie małe
20.3 ° C
21.1 °
16.3 °
53 %
2.2kmh
31 %
pon.
21 °
wt.
21 °
śr.
23 °
czw.
24 °
pt.
18 °

NAJPOPULARNIEJSZE