sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościŻaryNowy Komendant żarskiej Policji

Nowy Komendant żarskiej Policji

W piątek (23 września) odbyła się uroczystość wprowadzenia Komendanta Powiatowego Policji w Żarach. Został nim komisarz Matusz Domaradzki.

Po niespełna czterech latach dowodzenia żarska Komendą Mł. insp. Armand Pisarczyk-Łyczywek stracił swoje stanowisko. W piątek o godzinie 12:00 w sali odpraw żarskiej komendy odbyła się uroczystość wprowadzenia na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Żarach komisarza Mateusza Domaradzkiego.

Komisarz Mateusz Domaradzki służbę rozpoczął 25 marca 2003 roku. Przez pierwsze 3 lata związany był z Komendą Miejską Policji w Świnoujściu, realizując obowiązki służbowe w Referacie Patrolowo- Intrwencyjnym. W styczniu 2006 roku Matusz Domaradzki przeniósł się do Zielonej Góry i przez rok pełnił służbę w Rewirze Dzielnicowych III Komisariatu Policji. Przez kolejne 9 lat zdobywał doświadczenie zawodowe w komórkach pionu kryminalnego Komendy Miejskiej w Zielonej Górze. W latach 2017 -2020 piastował funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Zielonej Górze i Komendanta Komisariatu w Sulechowie. W kwietniu 2020 roku komisarzowi Mateuszowi Domaradzkiemu powierzono funkcję Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Żaganiu.

Komisarz podziękował za zaufanie jakim został obdarzony ze strony przełożonych, a także zobowiązał się, że dołoży wszelkich starań, aby nie zawieść pokładanego w nim zaufania.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie duże
-0.8 ° C
-0.6 °
-1.2 °
92 %
1.8kmh
100 %
sob.
1 °
niedz.
-2 °
pon.
-2 °
wt.
-2 °
śr.
-4 °

NAJPOPULARNIEJSZE