wtorek, 29 listopada, 2022
Strona głównaWiadomościŻaryPrzekazanie wozu strażackiego

Przekazanie wozu strażackiego

Wóz strażacki, który służył ponad 10 lat jednostce OSP Bieniów został przekazany zaprzyjaźnionej gminie Lubrza i będą teraz z niego korzystać ochotnicy z OSP Nowa Wioska.

Renault Camiva – średni samochód ratowniczo- gaśniczy nazywany „Renia” służył jednostce OSP Bieniów ponad 10 lat. W środę, 26 stycznia Leszek Mrożek, Wójt Gminy Żary przekazał go w użytkowanie Gminie Lubrza, na ręce jej Wójta Ryszarda Skonieczka. Uroczystość odbyła się przy remizie strażackiej w Bieniowie.

-Wierzymy, że będzie wam służył tak samo dobrze jak naszej jednostce – podkreślał podczas uroczystości gospodarz gminy Żary. Nam w przeciągu kilku lat udało się wymienić całą flotę. Wszystkie nasze jednostki mają nowe samochody gaśnicze, dlatego cieszę, się że możemy wesprzeć waszą gminę i ochotników. Dziś jest nasz dobry dzień – dziękował za przekazany wóz Ryszard Skonieczek, wójt Lubrzy w imieniu ochotników i całej gminy.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie duże
2.8 ° C
3.3 °
1.9 °
92 %
0.9kmh
100 %
wt.
3 °
śr.
5 °
czw.
2 °
pt.
2 °
sob.
0 °

NAJPOPULARNIEJSZE