czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościŻarySzpital Na Wyspie ma 20 lat

Szpital Na Wyspie ma 20 lat

1 kwietnia 2002 roku Szpital Na Wyspie Sp. z o.o. rozpoczął działalność medyczną. Dziś obchodzi 20. rocznicę swojego funkcjonowania.

Szpital pod nazwą Szpital Na Wyspie Sp. z o.o. rozpoczął działalność w kwietniu 2002 r., w ramach spółki powołanej przez Powiat Żarski w celu prowadzenia szpitala po zadłużonym samodzielnym publicznym ZOZ-ie. Jedynym udziałowcem Spółki posiadającym 100% udziałów został Powiat Żarski. – czytamy na stronie lecznicy.

W strykturze szpitala znajdują się oddziały: chorób wewnętrznych, dziecięcy, ginekologiczno-położniczy, noworodkowy, intensywnej terapii, geriatryczny oraz chirurgiczny. Ponadto, pacjenci mogą całodobowo korzystać z Izby Przyjęć. Opieka długoterminowa, skierowane do osób przewlekle chorych realizowana w ramach Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego.

Pacjenci mogą także skorzystać z ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w poradniach: ginekologiczno-położniczej, geriatrycznej, otorynolaryngologicznej, diabetologicznej, chirurgicznej, neurologicznej i dermatologicznej. Szpital posiada również pracownie diagnostyczne, które wykonują badania EKG, EEG, RTG i USG.

Z okazji jubileuszu Prezes Zarządu Jolanta Dankiewicz wszystkim obecnym i byłym pracownikom Szpitala Na Wyspie złożyła serdeczne podziękowania za włożony trud i zaangażowanie w kreowanie wizerunku Szpitala, dbałość o pacjentów, dokładanie wszelkich starań, aby usługi świadczone były na możliwie najwyższym poziomie. Zarządom i Radom Powiatu Żarskiego, członkom Rad Nadzorczych wszystkich kadencji podziękowała za mądre decyzje, które bezpośrednio wpłynęły na rozwój i pozycję Szpitala na mapie podmiotów leczniczych.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie duże
9.2 ° C
9.4 °
6.9 °
79 %
5.4kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
13 °
sob.
12 °
niedz.
7 °
pon.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE