wtorek, 5 marca, 2024
Strona głównaWiadomościŻaryWyróżnienia dla Szpitala Wojskowego

Wyróżnienia dla Szpitala Wojskowego

Komendant Szpitala płk lek. Artur Lipczyński oraz lek. Damian Hyla zostali wyróżnieni przez Ministra Obrony Narodowej.

W poniedziałek, 9 maja br. szef MON podziękował i wyróżnił okolicznościowymi medalami przedstawicieli wojskowej służby zdrowia – żołnierzy i pracowników cywilnych za ich zaangażowanie w pracę w czasie pandemii. Podczas uroczystości, która odbyła się na Palcu Marszałka Piłsudskiego w Warszawie odbyła się także ceremonia wręczenia sztandaru Wojskowemu Ośrodkowi Medycyny Prewencyjnej w Modlinie.

Wyróżnienie z rąk Ministra Obrony Narodowej otrzymał płk lek. Artur Lipczyński – Komendant oraz lek. Damian Hyla – kierownik Oddziału Pulmonologicznego z Pododdziałem Chorób Wewnętrznych i Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Podziękowania w imieniu Komendanta odebrał Zastępca Komendanta – ppłk dr n. med. Marek Femlak.

– To był czas bardzo trudny dla nas wszystkich. To był czas, w którym po raz kolejny sprawdzili się żołnierze Wojska Polskiego. Po raz kolejny zapewnili bezpieczeństwo naszej Ojczyźnie, za co bardzo serdecznie dziękuję. Gratuluję wyróżnionym dziś żołnierzom i pracownikom Wojska Polskiego – powiedział minister Mariusz Błaszczak podczas uroczystości wręczenia wyróżnień za walkę z pandemią COVID-19.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie duże
4.5 ° C
5.8 °
4.4 °
87 %
1.3kmh
100 %
wt.
6 °
śr.
8 °
czw.
6 °
pt.
9 °
sob.
11 °

NAJPOPULARNIEJSZE