czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraZbliża się Dzień Otwarty Uniwersytetu Zielonogórskiego

Zbliża się Dzień Otwarty Uniwersytetu Zielonogórskiego

Choć nowy rok akademicki dopiero się rozpoczął, Uniwersytet Zielonogórski już zaprasza przyszłych studentów na dzień otwarty naszej uczelni. Na wydarzenie obowiązują zapisy, które kończą się 10 października.

Już we wtorek, 17 września, w godzinach 9:00-14:00 na Uniwersytecie Zielonogórskim na kampusie A oprócz obecnych studentek i studentów pojawią się przyszli absolwenci szkół średnich, którzy dopiero przed sobą mają wybór kierunku studiów. Pomóc ma w tej decyzji dzień otwarty na zielonogórskiej uczelni, podczas którego uczniowie będą mogli poznać ofertę UZ.

Uniwersytet Zielonogórski zaplanował na tę okazję 12 stoisk dla 12 wydziałów uczelni, stoiska kół naukowych działających na uczelni, a także 6 wykładów popularnonaukowych – m.in. „Wpływ piłki nożnej na kształtowanie się tożsamości narodowej”, „Sztuczna inteligencja – szansa czy zagrożenie?” czy „Auto-Tune i inne grzechy popu” – które poprowadzą nauczyciele akademiccy. Przyszli studenci będą mogli zapoznać się również z zasadami programu Erasmus+ oraz procesem rekrutacji czy wnioskami o stypendia.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc chętni do udziału w dniu otwartym oraz w poszczególnych wykładach muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie webapps.uz.zgora.pl. Zapisywać można się tylko do 10 października.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie umiarkowane
13.4 ° C
14.5 °
13.4 °
98 %
2.3kmh
82 %
śr.
13 °
czw.
24 °
pt.
30 °
sob.
22 °
niedz.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE