sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościZielona GóraAdam Bodnar w Zielonej Górze

Adam Bodnar w Zielonej Górze

Już dzisiaj w Piekarni Cichej Kobiety spotkanie „Ochrona praw człowieka we współczesnej Polsce – szanse i zagrożenia.” w której gościem będzie były Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar.

Spotkanie organizowane jest przez Klub „Tygodnika Powszechnego” i było już przekładane z uwagi na pandemię koronawirusa. Temat zapowiada się niezwykle ciekawie w szczególności w kontekście ostatnich wydarzeń na granicy polsko-białoruskiej oraz afery z podsłuchiwaniem Pegazusem.

– Spotkanie odbędzie się we wtorek, 25 stycznia 2022r. o godzinie 18.00 w Klubie „Piekarnia Cichej Kobiety” w Zielonej Górze ul. Fabryczna 13. Wstęp wolny, zapraszamy osoby zaszczepione – czytamy na stronie wydarzenia TUTAJ

Adam Bodnar to dr hab. nauk prawnych, profesor na SWPS. Prawnik, specjalista w zakresie prawa konstytucyjnego i praw człowieka. Rzecznik Praw Obywatelskich VII kadencji. W latach 2010–2015 wiceprezes Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Współpracował z licznymi organizacjami pozarządowymi, m.in. z Fundacją Panoptykon (przewodniczący Rady Fundacji), ClientEarth Polska (członek rady programowej) i Stowarzyszeniem im. prof. Zbigniewa Hołdy (współzałożyciel oraz członek zarządu). Był także członkiem Obywatelskiego Forum Legislacji działającego przy Fundacji Batorego. W latach 2014–2015 członek Rady Dyrektorów Funduszu ONZ na rzecz Ofiar Tortur. Autor i współautor wielu publikacji naukowych, w szczególności z zakresu praw człowieka.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie umiarkowane
0.5 ° C
0.5 °
-0.6 °
64 %
2.3kmh
57 %
pt.
0 °
sob.
1 °
niedz.
-2 °
pon.
-1 °
wt.
-1 °

NAJPOPULARNIEJSZE