wtorek, 6 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieSzukają wykonawcy na prace w kościele pw. św. J. Śląskiej

Szukają wykonawcy na prace w kościele pw. św. J. Śląskiej

Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim szuka wykonawcy remontów kościoła pw. św. Jadwigi Śląskiej.

Dwa tygodnie temu pisaliśmy o tym, że w Krośnie Odrzańskim ruszy wkrótce szereg remontów, a większość z nich będzie dotyczyła kościoła pw. św. Jadwigi Śląskiej, znajdującego się w dolnej części miasta.

Krośnieńska świątynia była ujęta w projekcie „Piastowskie dziedzictwo św. Jadwigi Śląskiej”, na który Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim pozyskał 15 mln zł. W ramach tego projektu zostaną wykonane: zabezpieczenia przeciwwilgociowe kościoła, remont nawierzchni przy kościele łącznie z odwodnieniem budynku, restauracja organów firmy Sauer Walcker, prace restauratorskie przy prospekcie organowym oraz modernizacja wieży kościoła dla potrzeb turystyki.

Krośnieński urząd opublikował ogłoszenie, w którym poszukuje wykonawcy remontu kościoła pw. św. Jadwigi Śląskiej. – Przed złożeniem oferty wymagana jest wizja lokalna w terenie, 26 stycznia, w godz. 10:00-13:00 – czytamy w ogłoszeniu. – Przed przystąpieniem do przeprowadzenia wizji lokalnej, proszę się dzwonić pod nr tel.: 68/410 97 78 w celu otwarcia i udostępnienia obiektu.

Termin składania ofert mija 2 lutego. Natomiast jeśli dojdzie do podpisania umowy, to wykonawca będzie musiał wyrobić się z pracami w ciągu miesiąca – do 3 marca 2022 roku.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
4.3 ° C
4.3 °
3.3 °
93 %
2.6kmh
100 %
wt.
4 °
śr.
2 °
czw.
3 °
pt.
1 °
sob.
-2 °

NAJPOPULARNIEJSZE