poniedziałek, 25 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieSzukają wykonawcy na prace w kościele pw. św. J. Śląskiej

Szukają wykonawcy na prace w kościele pw. św. J. Śląskiej

Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim szuka wykonawcy remontów kościoła pw. św. Jadwigi Śląskiej.

Dwa tygodnie temu pisaliśmy o tym, że w Krośnie Odrzańskim ruszy wkrótce szereg remontów, a większość z nich będzie dotyczyła kościoła pw. św. Jadwigi Śląskiej, znajdującego się w dolnej części miasta.

Krośnieńska świątynia była ujęta w projekcie „Piastowskie dziedzictwo św. Jadwigi Śląskiej”, na który Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim pozyskał 15 mln zł. W ramach tego projektu zostaną wykonane: zabezpieczenia przeciwwilgociowe kościoła, remont nawierzchni przy kościele łącznie z odwodnieniem budynku, restauracja organów firmy Sauer Walcker, prace restauratorskie przy prospekcie organowym oraz modernizacja wieży kościoła dla potrzeb turystyki.

Krośnieński urząd opublikował ogłoszenie, w którym poszukuje wykonawcy remontu kościoła pw. św. Jadwigi Śląskiej. – Przed złożeniem oferty wymagana jest wizja lokalna w terenie, 26 stycznia, w godz. 10:00-13:00 – czytamy w ogłoszeniu. – Przed przystąpieniem do przeprowadzenia wizji lokalnej, proszę się dzwonić pod nr tel.: 68/410 97 78 w celu otwarcia i udostępnienia obiektu.

Termin składania ofert mija 2 lutego. Natomiast jeśli dojdzie do podpisania umowy, to wykonawca będzie musiał wyrobić się z pracami w ciągu miesiąca – do 3 marca 2022 roku.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
pochmurnie
16 ° C
16 °
13.8 °
83 %
1.8kmh
23 %
pon.
16 °
wt.
25 °
śr.
27 °
czw.
26 °
pt.
27 °

NAJPOPULARNIEJSZE