wtorek, 28 marca, 2023
Strona głównaWiadomościZielona GóraDostał 5 tys. złotych mandatu i jeszcze zajmie się nim sąd.

Dostał 5 tys. złotych mandatu i jeszcze zajmie się nim sąd.

Pijany kierujący volkswagenem rozbił swój samochód o barierki na drodze ekspresowej. Mężczyzna miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Policjanci doprowadzili go do izby wytrzeźwień, a jego pojazd trafił na strzeżony parking.

W niedzielę (27 lutego) w nocy, 46-letni kierujący volkswagenem (mieszkaniec województwa łódzkiego), jadąc z Zielonej Góry w kierunku Nowej Soli spowodował kolizję drogową wjeżdżając w barierki energochłonne na drodze ekspresowej. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów wykazało, że mężczyzna miał 1,5 promila i w takim stanie prowadził pojazd. Policję tuż po zdarzeniu powiadomił kierujący, który wcześniej jechał za volkswagenem i przekazał funkcjonariuszom nagranie, na którym widać, że 46-latek miał problemy z opanowaniem pojazdu.

46-letni kierujący po zdarzeniu trafił do izby wytrzeźwień, a jego pojazd został odholowany na parking strzeżony. Po wytrzeźwieniu został ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych za wykroczenia, które popełnił, a ponadto policjanci skierowali do sądu sprawę za jazdę w stanie nietrzeźwości, gdzie sąd zasądzi zgodnie z przepisami obligatoryjną karę grzywny w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów na co najmniej 3 lata.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
słabe opady śniegu
0.5 ° C
1.2 °
0.5 °
45 %
6.9kmh
75 %
wt.
4 °
śr.
7 °
czw.
15 °
pt.
14 °
sob.
9 °

NAJPOPULARNIEJSZE