środa, 29 listopada, 2023
Strona głównaWiadomościZielona GóraEgzotyczna SIESTA w Planetarium Wenus

Egzotyczna SIESTA w Planetarium Wenus

30 października w Zielonej Górze odbędzie się niezwykły koncert. W Planetarium Wenus pojawi się Lucia de Carvalho.

Urodzona w Angoli, wychowana we Francji Lucia de Carvalho tworzy w oparciu o folklor brazylijski i właśnie w „Kraju kawy”, jak również we Francji i Angoli, powstała jej płyta „Kuzola”, co w macierzystym języku artystki oznacza zakochanie. Lucia de Carvalho śpiewa od dziecka: w domu, na ulicach, w kościołach. Od pierwszego usłyszenia zakochała się w muzyce brazylijskiej. W naturalny sposób łączy bossa novę i rytmy karnawału z tradycją rodzinnego kraju i muzycznym wyrafinowaniem ojczyzny Debussy’ego.

Pierwszy koncert w Polsce Lucia zagrała w 2021 roku w Gdańsku na festiwalu SIESTA i zupełnie zachwyciła publiczność. Tegoroczna trasa koncertowa artystki rozpocznie się 22 października w Ełku, a zakończy koncertem w Zielonej Górze 30 października, będzie to pierwsza jej trasa w naszym kraju.

Koncerty artystki odbywać się będą w ramach projektu „SIESTA w drodze”, którego pomysłodawcą jest dziennikarz muzyczny, kompozytor, autor tekstów oraz producent Marcin Kydryński. Założeniem Siesty w Drodze jest prezentacja na żywo artystów znanych z niedzielnych audycji Pora Siesty oraz z bestsellerowych kompilacji Siesta.

Poniżej plakat promocyjny oraz informacje na temat biletów:

SIESTA w Drodze - Lucia de Carvalho koncert
fot. materiały organizatorów

Bilety na „SIESTĘ w drodze” w cenie: 150 zł do nabycia w systemie sprzedaży abilet.pl i na godzinę przed koncertem (tylko w przypadku jeżeli wcześniej nie zostaną wyprzedane).


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
-1.1 ° C
-0.6 °
-2.1 °
45 %
4.7kmh
100 %
śr.
0 °
czw.
-0 °
pt.
-1 °
sob.
-2 °
niedz.
-1 °

NAJPOPULARNIEJSZE