czwartek, 23 marca, 2023
Strona głównaWiadomościZielona GóraJanusz Rewers znowu to zrobił - ten film to hit

Janusz Rewers znowu to zrobił – ten film to hit

To już kolejne orędzie radnego Janusza Rewersa, które pojawiło się w sieci. Poprzednie równie trafne pojawiło się w poprzednich latach i zgromadziło wiele pozytywnych komentarzy. O czym tym razem jest prześmiewczy i pełny humoru film? Sprawdziliśmy.

Zauważamy wiele absurdów w naszej Zielonej Górze. Poziom bezczelności, braku kultury i po prostu żenady prezydenta Janusza Kubickiego i jego radnych już dawno przekroczył granice. Ciekawe jak wielu mieszkańców to dostrzega? Pozostaje nam tylko wyśmiać i spojrzeć z dużym dystansem na niektóre głupie działania, ale też czwarty rok kpić, czy parodiować z te same tematy to trudna sprawa – mówi w rozmowie z nami radny Janusz Rewers.

Ten doświadczony aktor i kabareciarz nie tylko sprawnie opisał największe afery prezydenta Janusza Kubickiego, ale też w inteligentny sposób wbija szpilki. Sam wcielił się w filmie w rolę zwykłego żula, który chętnie odpocznie w cieniu wiśni zasadzonych zimą przy pomniku Bachusa. Swoją drogą nie wystąpił w filmie sam. Pomagali mu radni z klubu Platformy Obywatelskiej Dariusz Legutowski i Sławomir Kotylak.

Jakie tematy porusza radny Rewers? Zdegradowane płyty na deptaku, po których już trudno iść, wycinka drzew w mieście i przypomnienie pseudonimu Janusza Kubickiego – czerwony drwal, miliony wydane na chowane słupki, likwidacja budżetu obywatelskiego czy 100 mln na kąpielisko w Ochli. Nie zabrakło nawiązań do generała Łukasza Mejzy, sympatii prezydenta do alkoholu czy co weekendowych zdjęć z kawą.

Na profilu radnego Janusza Rewersa możecie również w komentarzach głosować na autorską „listę wybojów” tej kadencji. Zapraszamy do obejrzenia.

FILM dostępny TUTAJ


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
11.7 ° C
12.3 °
11.7 °
40 %
2.9kmh
100 %
czw.
13 °
pt.
14 °
sob.
10 °
niedz.
11 °
pon.
4 °

NAJPOPULARNIEJSZE