czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraKaliszuk musiał przeprosić Ciemnoczołowskiego

Kaliszuk musiał przeprosić Ciemnoczołowskiego

Na mocy ugody zawartej przed sądem wiceprezydent Zielonej Góry Krzysztof Kaliszuk musi przeprosić radnego wojewódzkiego Sebastiana Ciemnoczołowskiego. Chodzi o rozmowę w Radiu Zielona Góra z 26 lutego 2020 roku.

– Pozwany Krzysztof Kaliszuk przeprasza powoda Sebastiana Ciemnoczołowskiego za swoje wypowiedzi sformułowane w audycji radiowej pt. „Rozmowa punkt 9”, wyemitowanej 26 lutego 2020 r., które ewentualnie mogły w jakikolwiek sposób naruszyć dobra osobiste powoda czy wywołać u niego dyskomfort – czytamy w ugodzie.

Jednocześnie Kaliszuk musi zapłacić 275 złotych na rzecz Ciemnoczołowskiego w terminie 7 dni. Ugoda jednocześnie wyczerpuje wszelkie roszczenia objęte niniejszym pozwem. Całość zapadła 19 maja 2022 r.

W rozmowie w Radiu Zielona Góra z Danielem Sawickim wiceprezydent Kaliszuk zasugerował, że Sebastian Ciemnoczołowski „przytulił” ok. 500 tys. zł. za stanowisko, które nie istnieje. Jak pisze na swoim profilu poszkodowany, liczył na dobrowolne przeprosiny. To jednak nie nastąpiło i panowie musieli spotkać się na sali sądowej.

Niestety musieliśmy stracić w sądzie mnóstwo czasu wielu osób, także moich koleżanek i kolegów z pracy, żeby wczoraj wreszcie padły te słowa. Wymuszone procesem sądowym, ale jednak. Dzisiaj mogę z czystym sumieniem mówić, że wiceprezydent miasta skłamał, a dotyczy to osoby, która od lat balansuje na granicy dobrego smaku i obyczaju, bardzo często ją przekraczając – pisze radny wojewódzki na swoim profilu. (dalsza część artykułu pod dokumentem)

Czy czuję satysfakcję. Tak. Nie będę obłudnikiem, ale nie mam już ochoty się tutaj szczególnie jakoś znęcać czy puszyć. Mnie także ta sytuacja dało sporo powodów do przemyśleń. Pozostaję tylko z nadzieją, może naiwną, że pan Krzysztof oraz całe jego środowisko polityczne, które bez umiaru używa sobie na swoich oponentach, wyciągną z tego jakieś pozytywne wnioski i zaniechają w swoim publicznym postępowaniu pomawianie, kłamstwo i łatwość w rzucaniu słów na wiatr – kończy Ciemnoczołowski.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
bezchmurnie
16.1 ° C
16.1 °
14.5 °
38 %
2kmh
0 %
czw.
27 °
pt.
29 °
sob.
29 °
niedz.
31 °
pon.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE