piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraKibel to nie raj, nie rozwalaj tylko...

Kibel to nie raj, nie rozwalaj tylko…

Na Placu Teatralnym doszło do…niecodziennej sytuacji. Drzwi publicznej toalety skapitulowały po nierównej walce z najeźdźcą.

Publiczna toaleta na Placu Teatralnym to, jak mogłoby się wydawać, miejsce, którego nie musi śledzić czujne oko kamery, tym bardziej jej wnętrza. Nic bardziej mylnego, bowiem właśnie wewnętrzne drzwi zostały zdemolowane. Motywacje agresora nie są znane. Znane za to jest stanowisko w tej sprawie prezydenta Zielonej Góry Janusza Kubickiego, który zamieścił zdjęcie zdemolowanych drzwi na swoim facebookowym profilu oraz napisał:

„Hej, hej, jak sądzicie czy monitoringi musi być wszędzie? Wychodzi na to, że tak, nie ma innego wyjścia, nie ma innej opcji. Tak wygląda toaleta na Placu Teatralnym. Jak widać drzwi nie wytrzymały próby czasu, ktoś zapomniał do czego służy klamka. Założymy oko wielkiego brata w toaletach bo inaczej jak widać się nie da. Na usta cisną się różne słowa, niestety ale nie będę ich cytować, bo nie wypada. Skąd się to w ludziach bierze? Może ktoś ma jakieś logiczne wytłumaczenie tego faktu? Wiem, że zaraz ktoś odpowie wojna jest to co się dziwić wszystko jest możliwe. Tylko czy takie zachowanie cokolwiek może usprawiedliwić? Już wiem co jest przyczyną, na bank nie było instrukcji obsługi drzwi w widocznym miejscu, tak to jest nasza wina. Zastanawiam się, jak to jest żeby utrzymać nerwy na wodzy, żeby czasami nie eksplodować, nie przejmować się? Toć mogą nerwy czasami puścić, a w moim przypadku podobno nie wolno. Bo zaraz jaka persona napisze, że co to za Prezydent, jak on może, jak on śmie, to nie wypada, to nie przystoi. Jasne, że tak ale chyba do niektórych inny język nie dociera, nie przemawia, po prostu nie rozumieją.
Miłego dnia, mniej nerwów więcej normalności i uśmiechu życzę”
– napisał na facebookowym profilu prezydent Kubicki. Zdjęcia z kolei ukazują drzwi z wybitą ogromną dziurą na środku.

Plac teatralny to od lat miejsce nocnych schadzek, którym towarzyszy alkohol, wrzaski i śpiewy, na co wielokrotnie skarżyli się mieszkańcy okolicznych bloków. W lipcu zielonogórska policja zdecydowała o zwiększeniu liczby patroli w tym miejscu i legitymowaniu osób przebywających w tym rejonie. Zapowiedziano też ścisłą współpracę oficera dyżurnego komendy miejskiej policji z pracownikami Centrum Monitoringu Miejskiego, Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego oraz Strażą Miejską.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie umiarkowane
12.4 ° C
15.1 °
12.4 °
76 %
2.2kmh
55 %
pt.
31 °
sob.
22 °
niedz.
22 °
pon.
21 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE