czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraNa mecz Falubazu za darmo. Klub chce zrekompensować blamaż

Na mecz Falubazu za darmo. Klub chce zrekompensować blamaż

Zarząd Stelmetu Falubaz Zielona Góra podjął decyzję o tym, aby najbliższy mecz nie był biletowany. Ma to być rekompensata za blamaż w Gdańsku.

Mecz z Wybrzeżem Gdańsk w I lidze miał być dla Stelmetu Falubazu Zielona Góra formalnością. Zielonogórska ekipa była zdecydowaną faworytem, a przegrała z kretesem. Kibice po meczu nie przebierali w słowach.

Zarząd Falubazu podjął ważną decyzję w kontekście najbliższego meczu, który odbędzie się w Zielonej Górze przy ulicy Wrocławskiej 69. Oto komunikat:

„Falubaz to Wy, nasi najlepsi na świecie kibice. Dziękujemy Wam za obecność i doping na każdym meczu. Wiemy, że bardzo przeżywacie nasze sukcesy i równie mocno porażki – takie jak ta w ostatnim meczu wyjazdowym w Gdańsku. Chcemy Wam choć w pewien sposób zrekompensować to nieudane dla nas spotkanie, dlatego decyzją Zarządu ZKŻ SSA, Moniki Zapotocznej i Wojciecha Domagały, mecz Stelmet Falubaz Zielona Góra – Trans MF Landshut Devils obejrzycie za darmo!”

Zarząd obiecał też, że w najbliższym czasie przeanalizuje sytuację drużyny. Ponadto osoby posiadające karnet powinny otrzymać rekompensatę za najbliższe spotkanie. Co z osobami, które już kupiły bilet na ten mecz? Klub informuje, że kibice mogą je zwracać w punkcie zakupu, a zwroty za wejściówki zakupione w serwisie biletynafalubaz.pl odbędą się automatycznie w ciągu 14 dni roboczych.

„Bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia, by w kolejnej fazie rozgrywek jechać na wysokim poziomie. Zrobimy wszystko, by tak właśnie było i obiecujemy, że damy z siebie wszystko, by już Was nie zawodzić. Do zobaczenia przy W69!”

Najbliższy mecz Falubazu odbędzie się w niedzielę – 3 lipca – o godz. 14.00.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie umiarkowane
18.4 ° C
20.1 °
18.4 °
73 %
2kmh
73 %
śr.
18 °
czw.
27 °
pt.
29 °
sob.
30 °
niedz.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE